VOLEJTE  (+420) 775 679 009

O NÁS

Stránky MEDKONTAKT provozuje společnost IATORIA (www.iatoria.cz), specialista na marketingové poradenství a inzerci pro lékaře v České republice.

Webové stránky MEDKONTAKT byly navrženy ve spolupráci s lékaři - klienty naší partnerské společnosti MEDSTAR (www.medstar.cz), při převodu ordinace na s.r.o. nebo koupi lékařské praxe. Zřídili jsme nově vzniklým společnostem webové stránky pro ordinace na klíč. Tyto služby poskytujeme pro naše klienty ve smyslu komplexní právní a administrativní podpory. Z předchozí spolupráce vzešel požadavek na jednoduché, hezké a moderní stránky pro ordinaci, které si lékař může sám aktualizovat podle potřeby.

Produkt MEDKONTAKT byl důsledně naprojektován podle potřeb ordinace, legislativních opatření platných pro zdravotnická zařízení a dle nejmodernějších trendů webdesignu. Služba funguje na bázi pronájmu grafického i obsahového designu a ročních poplatcích za provoz vč. hostingu a vlastního administračního systému lékaře. Více o službě a funkcionalitách naleznete v sekci ukázka a ceník. 

Stránky byly testovány na dvou vlastních ordinacích a dalších ordinacích klientů. Na základě této analýzy jsme stránky dále přizpůsobili tak, aby lékařům poskytly plný komfort a jednoduchou obslužnost.

IATORIA S.R.O.

Společnost Iatoria vznikla jako odpověď na žádost mnoha klientů společnosti MEDSTAR - vytvoření digitální platformy zdravotnické realitky - inzertního prostoru pro zdravotnictví zveřejnění informací o prodeji lékařské praxe nebo její koupě, prodeje nebo koupě ordinace, prodej nebo pronájem kolaudovaných prostor na zdravotnické zařízení. Iatoria mj. nabízí prostor pro inzerci týkající se náboru zdravotnických pracovníků a zprostředkování poptávky týkajících se zaměstnání lékaře, zaměstnání zdravotní sestry apod. Dalším významným segmentem poskytovaných služeb jsou právě levné webové stránky pro lékaře - MEDKONTAKT. Pro více informací navštivte naše webové stránky www.iatoria.cz.


MEDSTAR S.R.O. 


Společnost MEDSTAR se věnuje odbornému poradenství pro lékaře v České republice. Sledujeme zákony a jejich blížící se novelizace, pružně reagujeme a přicházíme s opatřeními, které jsou pro zdravotnická zařízení nejvýhodnější pro zachování a rozvoj podnikání lékaře. V současnosti zajišťujeme kromě marketingové podpory ordinací jako je výroba a grafické zpracování vizitek, návštěvních kartiček, cedulí ordinačních hodin a ceníků, také a zejména komplexní převod ordinace na s.r.o. na klíč, se všemi právními náležitostmi. Další naší doménou je prodej lékařské praxe. Pro více informací navštivte naše webové stránky www.medstar.cz.