VOLEJTE  (+420) 775 679 009

O NÁS

Stránky MEDKONTAKT provozuje společnost MEDSTAR, specialista na marketing a business poradenství pro lékaře v České republice a na Slovensku.

Webové stránky MEDKONTAKT byly navrženy na žádost lékařů - klientů MEDSTAR, se kterými jsme spolupracovali při převodu ordinace na s.r.o. nebo koupi lékařské praxe. Tyto služby poskytujeme pro naše klienty na klíč ve smyslu komplexní právní a administrativní podpory. Z předchozí spolupráce vzešel požadavek na jednoduché, hezké a moderní stránky pro ordinaci, které si lékař může sám aktualizovat podle potřeby.

Produkt MEDKONTAKT byl důsledně naprojektován podle potřeb ordinace, legislativních opatření platných pro zdravotnická zařízení a dle nejmodernějších trendů webdesignu.

Stránky byly testovány na dvou vlastních ordinacích a dalších ordinacích klientů. Na základě této analýzy jsme stránky dále přizpůsobili tak, aby lékařům poskytly plný komfort a jednoduchou obslužnost.

MEDSTAR S.R.O.

Společnost MEDSTAR se věnuje odbornému poradenství pro lékaře v České republice a na Slovensku. Sledujeme zákony a jejich blížící se novelizace, pružně reagujeme a přicházíme s opatřeními, které jsou pro zdravotnická zařízení nejvýhodnější pro zachování a rozvoj podnikání lékaře. V současnosti zajišťujeme kromě marketingové podpory jako je výroba a grafické zpracování vizitek, návštěvních kartiček, cedulí ordinačních hodin a ceníků, také a zejména komplexní převod ordinace na s.r.o. na klíč, se všemi právními náležitostmi. Další naší doménou je prodej lékařské praxe. Pro více informací navštivte naše webové stránky www.medstar.cz.