VOLEJTE  (+420) 775 679 009

O NÁS

Stránky MEDKONTAKT provozuje společnost IATORIA (www.iatoria.cz), specialista na marketingové poradenství pro lékaře v České republice a na Slovensku.

Webové stránky MEDKONTAKT byly navrženy na žádost lékařů - klientů naší partnerské společnosti MEDSTAR (www.medstar.cz), se kterými jsme spolupracovali při převodu ordinace na s.r.o. nebo koupi lékařské praxe. Tyto služby poskytujeme pro naše klienty na klíč ve smyslu komplexní právní a administrativní podpory. Z předchozí spolupráce vzešel požadavek na jednoduché, hezké a moderní stránky pro ordinaci, které si lékař může sám aktualizovat podle potřeby.

Produkt MEDKONTAKT byl důsledně naprojektován podle potřeb ordinace, legislativních opatření platných pro zdravotnická zařízení a dle nejmodernějších trendů webdesignu.

Stránky byly testovány na dvou vlastních ordinacích a dalších ordinacích klientů. Na základě této analýzy jsme stránky dále přizpůsobili tak, aby lékařům poskytly plný komfort a jednoduchou obslužnost.

IATORIA S.R.O.

Společnost Iatoria vznikla jako odpověď na žádost mnoha klientů společnosti MEDSTAR - vytvoření digitální platformy zdravotnické realitky - inzertního prostoru pro zdravotnictví zveřejnění informací o prodeji lékařské praxe nebo její koupě, prodeje nebo koupě ordinace, prodej nebo pronájem kolaudovaných prostor na zdravotnické zařízení. Iatoria mj. nabízí prostor pro inzerci týkající se náboru zdravotnických pracovníků a zprostředkování poptávky týkajících se zaměstnání lékaře, zaměstnání zdravotní sestry apod. Dalším významným segmentem poskytovaných služeb jsou právě levné webové stránky pro lékaře - MEDKONTAKT. Pro více informací navštivte naše webové stránky www.iatoria.cz.


MEDSTAR S.R.O.

Společnost MEDSTAR se věnuje odbornému poradenství pro lékaře v České republice a na Slovensku. Sledujeme zákony a jejich blížící se novelizace, pružně reagujeme a přicházíme s opatřeními, které jsou pro zdravotnická zařízení nejvýhodnější pro zachování a rozvoj podnikání lékaře. V současnosti zajišťujeme kromě marketingové podpory jako je výroba a grafické zpracování vizitek, návštěvních kartiček, cedulí ordinačních hodin a ceníků, také a zejména komplexní převod ordinace na s.r.o. na klíč, se všemi právními náležitostmi. Další naší doménou je prodej lékařské praxe. Pro více informací navštivte naše webové stránky www.medstar.cz.